Kawiarenka Obywatelska

opublikowano: pon, 2018-01-08 12:28, mborys

Przy kawie i ciastku o inicjatywie lokalnej

10 i 17 stycznia o 12.00 w Śródmieściu i na Pradze-Północ odbędą się dwie kawiarenki obywatelskie dotyczące tzw. inicjatywy lokalnej. W miłej kawiarnianej atmosferze porozmawiamy o tym, jak skorzystać z pomocy miasta w organizowaniu wydarzeń lokalnych.

Inicjatywa lokalna to forma współpracy miasta z jego mieszkańcami, dzięki której możliwe jest wspólne zrealizowanie zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej, np. pikniku sąsiedzkiego czy potańcówki. Podczas obu spotkań mieszkańcy Warszawy opowiedzą o swoich inicjatywach, które udało im się  zrealizować przy wsparciu miasta. Podzielą się swoimi doświadczeniami i podpowiedzą, gdzie szukać pomocy w pisaniu wniosków. Serdecznie zapraszamy!

10 stycznia, 12.00 - Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4

17 stycznia, 12.00 - Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54

Kawiarenki obywatelskie to element projektu "AS w budżecie partycypacyjnym", który współfinansuje m.st. Warszawa. Więcej informacji: http://stocznia.org.pl/projekty/as-w-budzecie-partycypacyjnym/.